Laptop z Uhlíkových vláken Vinyl Kůži, Nálepka, Kryt Pro MSI GS65 Stealth 2019 uvolnění

311.54 Kč

Laptop z Uhlíkových vláken Vinyl Kůže Samolepky Cover guard Pro 2019 vydání GS65 Stealth 15.6"

(Poznámka: váš model notebooku v pořadí)

1, Tato položka NENÍ TĚŽKÝ PŘÍPAD. Tato položka je

S, zvláštní Vinyl kůže obtisk nálepka a NENÍ z gumy,silikon, gel, nebo plastu.Snadné použití a jednoduché odstranění, nezanechává ŽÁDNÉ lepivé zbytky pozadu.

2, kůže má také vodotěsné, odolné proti poškrábání, anti-otisk prstu, estetiku a další funkce. Kůže je velmi lehká a tenká, že nebude zvyšovat notebook hmotnost a tloušťka.To nemá vliv na laptop tepelné ztráty.

VČETNĚ :vnější Víko kůže+Kolem klávesnice kůže+spodní kůže

Protože různé země počítači je jiný,prosím, podívejte se na tento obrázek a podívat se na to. Níže je vinyl kůže samolepky Instalace návod: můžete najít partnera požádat, a bude jednodušší. 1,zkontrolujte, zda kůže velikost a otvor, zda je správné. 2,je třeba sladit všechny otvory , nemůžu vložit od okraje. Don ' t Nakloněn a odchýlit. 3,je-Li kůže není v souladu, musí pomalu vzít hned teď a znovu vložit . (Nechci být nucen, jinak to bude snadno protáhnout roztrhl) Poznámka: Po vložení dokončení, pokud jste našli na kůži není vhodné těsné ly ,můžete použít vysoušeč vlasů vytápění při otírání povrchu kůže s látkou. to se hodí pevně . ( Ujistěte se, že teplo, teplota není příliš vysoká, protože to bude dělat na kůži deformace) jedná se o Manuální odborné práce.Efekt nemusí být stejné, jako na konci každého nainstalovat kůži.Je-li kůže není v souladu, to bude lišit. Takže ujistěte se, že udržet pleť vyrovnány. Prosím nebuďte příliš krutý a snaha o dokonalost.Díky. 1. Prolomit tradiční pojetí shell ochranný film, pomocí nové jihokorejský dovoz z ekologicky šetrných materiálů, simulaci textur silný textura, přináší přirozené a pohodlné smyslové potěšení. 2. Po optické přesné Pravidlo, Die vyjmout a perfektní integraci notebooky, a opotřebení-odolné, kyseliny a zásady, anti-olej, snadno se èistí funkcí. 3. Žádné zbytky lepidla.

Výše uvedený obrázek je pouze pro referenční

Poznámka: kůži je možné vyrobit vrásky v tranzitu, je obtížné, aby se zabránilo. Ale to nebude mít vliv na instalaci. Protože kůže je měkká, když kůže je aplikován na povrch notebooku, bude byt. Pokud tam je nějaké bubliny v kůži, je to jen tak, do vzduchu, a to nebude mít vliv na instalaci..Při instalaci pokožku, je také nutné, aby trhat papír nainstalovat.Takže, můžete se pokusit ji nainstalovat na prvním místě.


  • Typ: Pouzdro Na Notebook
  • Vzor Typu: Solidní
  • Balíček: Ano
  • Styl: Ležérní
  • Značka: NoEnName_Null
  • Pohlaví: Unisex
  • Materiál: Vinyl

Štítky: msi, film msi, gigabyte notebooku, gs65 msi, gt73vr, ventilátor systému, msi gs75 klávesnice případ, notebook msi nálepka, msi prestige, msi gt72.

Můžete také rád