TAIDEA Double-side broušení kamene profesionální brousek 2000 5000#kamínek nůž shrpener ostření systém Broušení Kamenných Nástrojů

526.49 Kč 907.61 Kč

VLASTNOSTI PRODUKTU

1.Vysoce kvalitní brousek zajistí efektivní zostření výsledky.

2.Oboustranné ostření design.

3.Vybaven silikagel non-slip základnu zaručit bezpečnost ostření.

POMOCÍ INSTRUKCE

1. Namočte kámen do vody po dobu 5 minut, a pak dal ji na stabilní platformě.Ostření nože s jedním nebo dvěma kroky rozhoduje stupeň tupý nástroj.

Krok 1: Hrubé broušení, používá se na opravu těžce dam ve věku od okraje, vhodná pro tupé nože.Držte nůž v úhlu 10 - 30 °, brousit hrany na povrchu kamene a zpět s jemným tlakem, a zaostřit až dost ostré hrany.Po ostření nástroj, musí být brousek s hrubé broušení po půl roce.Také záleží na konkrétní situaci.

Krok 2: Jemné broušení, nezbytným krokem k odstranění otřepů hrany.

Použijte jemný tlak, opakujte krok 1, a opravit okraj, dokud se hladce a velmi dobře.Obecně řečeno, použít jednou za týden udržovat vaše nože ostré.

2.Prosím, otřete jej vlhkým hadříkem nebo opláchněte vodou po ostření nástroj, a pak ji osušte.Kamenný povrch s měkkým kartáčem a dát ji do vzduchu, aby bylo suché.

UPOZORNĚNÍ

1. Prosím, použijte celý povrch kamene zachování konzistence při ostření nože.

2. Chránit kámen dobře a vyhnout se pádu z výšky.

3. Ostření výsledek by byl mnohem lepší s pomocí zaostřit ing olej.

4. Vložte nůž ořezávátko a nožem mimo dosah dětí, aby se zabránilo nehodám.


  • Certifikace: SGS
  • Kovový Typ: bílé alundum
  • Funkce: Skladem
  • Původ: KN(Původu)
  • Značka: TAIDEA

Štítky: diamantový kapesní brousek, nůž ořezávátko profesionální elektronické, kapela brousící zařízení, pro ruixin, brousit kámen, whetston, 10000 grit, nůž brousit, brousek na nože taidea, stanovení nůž ořezávátko.

Můžete také rád