Soukolí Osudu Vzorované Čelní panel Přední Bydlení Shell Pouzdro Náhradní Díl pro Xbox One X A One S Controller (Model 1708)

332.10 Kč

Víme, že váš řadič shell je víc než jen plastové příslušenství. To je váš pomocník, váš parťák, váš kamarád v bitvě. To je důvod, proč používáme pouze nejlepší části a nejvíce zářivé barvy, aby naše regulátory jsou nejvyšší kvality. Věřte mi, že váš přítel bude obdivovat po instalaci této exkluzivní čelní panel shell. Přečtěte si Před Nákupem: 1, Prosím, podívejte se na druhý obrázek výpisu. Tento produkt je kompatibilní s Xbox One S & Xbox One X controller (model 1708); není kompatibilní s Xbox One Elite A Xbox One standardní řadič. 2, To je čelní panel shell případ pro ovladače. Správce, spodní skořepina, knoflíky a ostatní části nejsou zahrnuty. 3, Požadované zákazníky, aby se od sebe správce, aby nahradit původní shell; Požadované zákazníky šikovný s instalace regulátoru; Dostat video instalace průvodce hledáním "Extremerate Xbox One S X Ovladač Čelní panel" na Youtube. 4, textura není pogumovaný povrch. Místo toho, to je semi-slick, matný měkký plast. Funkce produktu: Vyrobeno z odolného netoxického ABS plastu. Bez zápachu. Zcela zapadá v jedné rovině na všech stranách; Sedět správně na všechny klipy. Přizpůsobte si Xbox One S nebo Xbox One X ovladače. To je krásná změna oproti nudné normální černý bez výdajů na tunu peněz. Soukolí osudu vzorované design vypadá skvěle; Velké hladké uchopení, měkké do ruky a cítí hedvábná; Anti slip, bez potu po dlouhou dobu hraje hru. Balíček Zahrnuje: 1* Přední shell 1* T8H šroubovák 7* Šrouby Poznámka: správce a další díly nejsou v ceně!


  • Poznámka: Regulátor NENÍ v Ceně
  • Kompatibilní Značka/Model: Microsoft
  • Číslo Modelu: Fit pro Xbox One X A Xbox One S (Model 1708)
  • Značka: eXtremeRate
  • MicroSoft Model: Xbox One

Štítky: 3d dům, xbox controller růžová bílá, vousy růst, osud tričko, silver xbox shell, xbox případě xbox, extremerate ps4, ahegao xbox one, případě xbox, xbox 360 controller případě nést.

Patrick Sam
2021-01-26
5/5
Quickly received. <2en> very well packaged, screwdriver and screw supplied with. <2en> consistent with photos and description.

Můžete také rád