Dítě Vyvážení Kola Vysoce Kvalitní Trvanlivé Č. Pedál 4 Non, protiprokluzový systém Kol 135-stupňů Rotace-odolné proti Oděru Batole Dětská Kola

140.81 Kč 195.44 Kč

Vlastnosti:

1.Nejlepší Dárek: kolo váží pouze 1,9 KG(o), a její maximální hmotnost-nosnost je 45kg.A kolo je ideální pro děti ve věku od 2 do 8. A to může pomoci učit své děti, aby krok na nohou (bez pedálů), a naučit je udržovat rovnováhu při sezení a pohybu.A to může pěstovat dětský smysl pro rovnováhu, cvičení fyzické koordinace, a získat důvěru v raném věku.Kolo je nejlepší dárek pro narozeniny, den Díkůvzdání nebo Vánoční.

2. Robustní a Odolné: vyvážení kol je netoxický a neškodný pro zdraví dítěte, a zesílené uhlíkové oceli rám je to dítě rovnováhu na kole silný a stabilní.Jemné non-slip řídítka a polstrovaná sedadla zajistí stabilní sezení držení těla dětí.

3. Bezpečný a Praktický: Na kole mít žádné pedály a zcela uzavřený kola, aby nedošlo k uskřípnutí nožiček.A motorka má 135-stupeň rotace, aby se zabránilo dítě před pádem dolů.Uhlíkové oceli konstrukce rámu dělá to dítě rovnováhu na kole silný a odolný.

4. Snadná Montáž: motorka má 95% pre-shromáždění, které je snadno sestavit.Podle našich pokynů, můžete snadno dokončit montáž během 2 minut bez použití jakéhokoliv nářadí.

5. Non-smyk Kola: kolo je vhodné pro vnitřní a venkovní, a tiché a odolné EVA kola jsou odolné proti oděru, protiskluzová, tedy vzdělávání dětí z lezení a stání, chůzi a běhu.

Specifikace:

Název: Dítě Rovnováhu Na Kole

Materiál: vysoce uhlíkové oceli rám

Kolo materiál: EVA pěna silent wheel

Barva: 5 barev (jak je znázorněno na obrázcích)

Hmotnost-ložiska: 45kg

Použitelné věk: 2-8 let

Balení Seznam:

1 x Dítě Rovnováhu na Kole


  • Původ: AE(Původu)

Štítky: dětská koloběžka, vyvážení kol tříkolka, 360mm šok, 10 palcový tlumič nárazů, brzdové páky spínače, pit bike zadní tlumič, zůstatek na kole, dítě, oxid cyklokrosová vidlice, dítě vyvážení kol, zadní tlumič.

Můžete také rád