5mm Paracord 10m 20m 50m Reflexní Stan Lano Venkovní Táboření, pěší Turistika Horolezectví Rybaření Lov Přežití Větru Lano

179.44 Kč 263.77 Kč

Pokud máte rádi tuto položku, prosím, přidejte ho k vám" seznamu přání ",

Pokud se vám líbí našem obchodě ,prosím, přidejte jej do svého " uložit seznam "

Reflektor lano může mít vysoké reflektor viditelnost v noci, když je zdroj světla. Síla může být dopravena v případě, že napětí je konstantní. Stan linky mohou být použity pro kempování. Povrch je vyroben z 16 pramenů z polyesterové příze s pevnou a texturou interiéru, vyrobené z PP a trvanlivé.

Doprava: 1.Položky budou odeslány do vašeho www.2winelovers.cz profilu adresu, Prosím ujistěte se, že vaše doručovací adresa je úplné a správné. 2.Položky budou odeslány do 5 pracovních dnů,data, od obdržení platby. 3.Objednávky jsou dodávány ve výchozím China Post Air Mail. o 10to35 pracovní dny do většiny zemí a oblastí.Pro vzdálenou zemí, to bude mnohem delší čas, aby se dospělo. Prosím, pochopit! 4.Jakýkoliv problém, prosím neváhejte a kontaktujte nás před odjezdem zpětnou vazbu, budeme v našich silách vyřešit to. Děkuji!!! Platba: 1.Všechny majoy kreditní karty jsou přijímány prostřednictvím bezpečné platební procesor VÁZANÝ Existuje mnoho druhů platebních metod si můžete vybrat v www.2winelovers.cz. Doporučujeme PODMÍNĚNÁ, a platba kartou je také bezpečné pro nás oba, protože tam bude normální postup, asi 24 hodin pro www.2winelovers.cz potvrdit vaše informace o kreditní kartě, během této doby, v úvahu bezpečnost na obou stranách, není nám dovoleno, aby loď. Položky budou odeslány do 7 dnů, když www.2winelovers.cz potvrdil informace o platbě. 2.Cena nezahrnuje pojištění a daně z dovozu země. 1.V případě, že produkt, který jste obdrželi, je nesprávné, prosím, fotit a kontaktujte nás within7 dní. Zašleme vám správný. 2.V případě, že nejste spokojeni s výrobkem i když je v dobrém stavu, prosím, vraťte nám jej do 30 dnů, a kupující zaplatí za vrácení přepravní poplatky. Pak Budeme buď poslat novou, nebo dát své peníze zpět. 3.V případě, že produkt, který jste obdrželi, byly vadné, kontaktujte nás, prosím, do 7 dnů po obdržení objednávky, můžeme buď dát své peníze zpět, nebo poslat náhradní pro vás. Zpětnou vazbu: 1. Jste spokojenost je naším cílem a velkou sílu. Pokud jste spokojeni s našimi produkty a služby zanechte prosím pozitivní zpětnou vazbu a 5 hvězdami poté, co vám produkty,díky a výrazně se ocení, pokud můžete doporučit svým přátelům, kteří mohou zajímat. 2. Pokud máte nějaké problémy, o naše zboží a služby, prosím, neváhejte a neváhejte a kontaktujte nás před odjezdem negativní zpětnou vazbu. Uděláme, co bude v našich silách vyřešit jakýkoliv problém a poskytnout vám ty nejlepší služby zákazníkům. Děkuji!!!


  • Materiál: eco-friendly polyesterové vlákno + polypropylen (PP) + reflexní drát
  • poskytují: Drop shipping
  • Vhodné pro: venkovní táboření, pěší turistika rybaření horolezectví
  • Typ: 0011
  • Velikost: 10m,20m,50m
  • Hmotnost: 130g,250kg,850g
  • barva: světle modrá,světle žlutá

Štítky: kabel, paracord lano 10m, přežít nástroj, 6mm paracord, dyneema lano 32mm, 6mm lano, film ryba, naturehike stan nehty, tábor venkovní stan, 8mm paracord.

Můžete také rád