3D luxusní zlatá sklo smíšené kovové mozaikové dlaždice kuchyně backsplash dlaždice koupelny sprcha dlaždice chodbě hranice

4 756.10 Kč

Specifikace:

Materiál:

Sklo smíšené Kovové

Originál:

Čína

Velikost Dlaždice:

8 mm

Velikost Listu:

12x12" ( 300x300mm) síťovinou

G. W.:

1,5 kg /sq ft

Aplikace:

Obývací Pokoj, Kuchyň, Zimní Zahrada, Koupelna, Pracovna, Ložnice, Chodby

To je velmi krásné mozaiky z ručně!! Je vhodný jak pro podlahy a stěny, vnitřní a venkovní výzdobu. Budeme kontrolovat každý list před odesláním, aby se ujistil, naši klienti získat všechny vynikající mozaikové dlaždice!!! Neváhejte se objednat!!

Náklad:

Nabízíme expresní doprava zdarma, a obvykle používáme DHL, FedEx, UPS nebo TNT pro lodní dopravu.

Nemáme uarantee dodací lhůty na všech mezinárodních zásilek v důsledku rozdílů v celní odbavení časy v jednotlivých zemích, které mohou ovlivnit, jak rychle se váš produkt je kontrolována. Vezměte prosím na vědomí, že kupující jsou odpovědní za všechny další celní poplatky, makléřských poplatků, cel a daní, pro dovoz do vaší země. Tyto dodatečné poplatky mohou být vybírány v době dodání. Nebudeme vrácení poplatků za dopravu pro odmítl zásilku.

Náklady na dopravu nezahrnuje žádné dovozní daně, a kupující jsou odpovědné za cel.

Vrací:

Snažíme se co nejlépe sloužit našim zákazníkům to nejlepší, co můžeme.

My vám vrátíme peníze, pokud vrátíte zboží do 15 dnů od obdržení položky z jakéhokoli důvodu. Nicméně, kupující by měl ujistěte se, že položky, vrátil se v jejich původních podmínek. Pokud položky jsou poškozené nebo ztracené, když jsou vráceny, kupující bude odpovědný za takové škody nebo ztráty, a my se nechceme dát kupující plnou náhradu. Kupující by měl zkusit podat stížnost s logistické společnosti na náhradu nákladů, škody nebo ztráty.

Kupující bude odpovědný za přepravní poplatky vrátit položky.

Záruka A Údržba:

Nabízíme 1 měsíc zdarma náhradní. Kupující může požádat o výměnu do 15 dnů od obdržení výrobku. Kupující by měl vrátit výrobek v původním nám podmínky a měly by nést náklady na dopravu pro návrat.

Poskytujeme také 12 měsíců bez údržby. Kupující by měl vrátit výrobek v původním nám podmínky a měly by nést náklady na dopravu pro návrat. Pokud jakákoli část, je povinen nahradit, kupující by měl také uhradit náklady části, které mají být nahrazeny.

Před vrácením zboží, prosím, potvrdit zpáteční adresu a logistické metody u nás. Poté, co jste dát položky do logistické společnosti, pošlete nám, prosím, sledovací číslo. Jakmile obdržíme položky, budeme opravit nebo vyměnit co NEJDŘÍVE.

Zpětná vazba:

Vaše spokojenost a pozitivní zpětná vazba je pro nás velmi důležité. Prosím, zanechte pozitivní zpětnou vazbu a 5 hvězdiček, pokud jste spokojeni s našimi položky a služby.

Pokud máte nějaké problémy s naší věcí nebo služeb, prosím neváhejte a kontaktujte nás nejprve před odjezdem negativní zpětnou vazbu. Uděláme, co bude v našich silách vyřešit všechny problémy a poskytnout vám s nejlepší služby zákazníkům.


  • Scénáře: ZEĎ
  • Materiál: Sklo
  • Specifikace: Multi-piece Package
  • Číslo Modelu: EHD1192
  • Téma: vzor
  • Klasifikace: Pro Dlaždice
  • vzor: Nálepka Na Zeď Letadlo
  • Styl: Evropa

Štítky: kuchyně dlaždice backsplash, zlaté dlaždice, din kuchyň backsplash, opona hranice, zlaté mozaiky, sklo kovové mozaiky, kovové mozaiky, kovové dlaždice, backsplash, sprchový set zdi.

Můžete také rád