Dřevěné Puzzle pro malé děti Barevná Abeceda Tvar, Číslo Třídění Rybářská Hra Montessori Vzdělávací Hračky Matematické Stohování

324.00 Kč 647.99 Kč

【Nejlepší Batole Dárek】Tento puzzle set včetně čísla, tvary, abecedu a roztomilé zvířecí vzory přináší spoustu zábavy. To je nádherné, ale vzdělávací dárek pro batole chlapce a dívky ve věku 3 let a nahoru. Děti jsou schopny učit se, než půjdou do školy. Velkou pomoc pro předškolní vzdělávání doma, perfektní dárek pro děti k narozeninám a festivaly. 【Brzy Kognitivní Schopnosti】S montessori hračky, děti mohly třídit a pojmenovat barvy, rozlišovat mezi různými tvary, stack bloky, počítat a dát O-kroužek přes dřevěné kolíčky, a dělat jednoduché matematické operace na vlastní pěst. Umožňuje tak mladým mozky rozvíjet poznání o barvu, číslo, tvar, písmeno a množství. 【Zaměření a Koordinace】Jak si dítě hrát, on nebo ona by mohla být zaměřena na celé činnosti. Jako barevné ryby, které je magnetické, láká děti, aby se zapojily sami v celý herní proces. Mezitím, ruce-oko koordinační schopnosti jsou posíleny, zatímco oni jsou myšlení, dojemné a pokroky. 【Zdravé Zábava pro Děti】Vyrobeny z přírodního dřeva potažena akrylovou barvou, žádné podráždění na zdraví dítěte, a extrémně odolné vůči vodě. Světlé barvy by mohla být dobře zachovány. Navrženo s větší-velké kusy, takže tam je méně šance na udušení. (Poznámka: Děti musí hrát pod dohledem rodičů) 【Co Dostanete】vydrží, snadno se drží, a hladký na dotek, bez ostrých hran, dřevěné puzzle, jsou rozhodně ideální volbou pro vaše batole. Kup teď dostat: (1) 10*Číslo; (2) 11*Tvar; (3) 26*Abeceda; (4) 3*Operativní Symbol; (5) 10*Ryby; (6) 10*Peg; (7) 55*Plastový O-Kroužek; (8) 1*Rybářský Prut; (9) 1*Dřevěné Desce. Prosím, neváhejte nás kontaktovat, pokud nějaké problémy nebo připomínky, budeme odpovědět do 24 hodin.


  • Materiál: Dřevo
  • Funkce: Vzdělávací Hračky,Hračky, Rybaření
  • Pohlaví: Unisex
  • Věkové Rozmezí: 2-4 Roky
  • Původ: KN(Původu)

Štítky: dřevěné hračky, dřevěné kreslených barevných čísel, dítě montessori, dřevo dům tvarů, montessori dřevěné, batole hračky, barva dřeva tvarů, dřevěné čísla frigo, educ hračka, úchyty dřevěné tvary.

Můžete také rád