Autorádia 2 Din Android 10 Univerzální dvd, gps autorádio multimédia audio přehrávač pro NISSAN/VW/TOYOTA 2 din auto stereo navigace

1 202.11 Kč 1 849.48 Kč

1.DÁREK=nástroje+MIC+kopírovat soubory map do GPS uvnitř (můžete použít gps přímo, nezahrnuje mapě karty)

2.Máme ruské Španělsko Polsko skladu, pokud si koupíte výrobek z těchto skladu žádné celní poplatek, DAŇ, poplatek a jiné poplatky , a budete obdržel balík 3to7 dnů, pokud žádné zvláštní podmínky. A zámořský cena produktu nižší, než čínský produkt, cena , takže zvolit tyto skladu produkt je lepší volbou pro vás.

PX6 PX6 je nejlepší čip na trhu v současné době funguje to nejrychlejší, než všechny ostatní typy. ANTUTU skóre je 160770, což je lepší, než 9853 4G+64G, PX5, a všechny ostatní 4+64G typ na trhu. Ve srovnání s jinými typ fo rádio, PX6 rádio můžete stáhnout více druhů android APLIKACE z android market, a APLIKACE může pracovat lépe.

Po instalaci modrá značka auta může nainstalovat naše rádio. Červená značka autorádia velikosti různé s naším produktem a nemůže být nainstalován. Pokud jste stále nejasné, prosím, zanechte vzkaz na náš zákaznický servis, a oni vám pomůže.

Stavět v bezdrátové CarPlay Toto rádio patří Stavět v bezdrátové CarPlay a android AUTO funkce(volitelné). Když připojíte svůj mobilní telefon k rádiu přes ZIINK aplikace, pak můžete ovládat váš mobilní telefon pomocí naší rozhlasové obrazovce. Můžete provést telefonní hovor, poslouchat mobilní telefon hudby,a zkontrolujte, zda mobilní telefon soubor na obrazovce rádio.

Vnější Carplay Pokud se vám nelíbí stavět v Carplay , můžete si vybrat níže bílá vnější Carplay.

Kompletní AV výstup funkce Toto rádio má plnou AV výstup funkce (volitelné) tato funkce přinese mnoho zábavy pro vaše děti a rodinu, kteří jsou na zadním sedadle na dlouhou cestu. Mohou sledovat TELEVIZI, filmy, kreslené filmy, Youtube videa,MV a další videa. Na trhu , většina shop rádia ne AV výstup funkce.

Rádio čip a Zesilovač čip Rádio použít nejlepší rádio chip-NXP6686 a nejlepší zesilovač čip-TDA7851L. NXP6686 čip lepší than7708,6851, nebo nějaké jiné rádio čip, to je nejlepší radio chip na trhu v současné době. Dobrý rádiový čip, aby rádiový signál silnější. TDA7851L je nejlepší amplfier IC na trhu v současné době. Je to lepší, než 7388 a všechny ostatní. To auto kvalitou zvuku lepší, než jiný typ rádia. Pokud potřebujete nejlepší kvalitu zvuku , doporučujeme, abyste si vybrat DSP funkce příliš , DSP je digitální zesilovač systém, nabízejí nejlepší zvuk quatity.

Steer wheel control funkce Všechny rádia v našem obchodě jsou podpora steer wheel control funkce. Boxy, tlačítka vaše auto může řídit naše rádio po instalaci rádia. (nicméně řídit kolo stránce je prázdné normálně. Pokud doufáte, že vidět aoo tlačítka v řídit kolo stránce , můžete připojit jen tlačítko linky na auto, řídit kolo-line , pak budete vidět všechny řídit kolo tlačítek na straně), Pokud je řídit kolo tlačítka doesnt práce , prosím, nebojte se , a ne spor, prosím, zanechte vzkaz na nás, pomůžeme vám, aby to fungovalo na 100%.

DSP DSP je digitální zesilovač systém, je použití digitálního signálu, je to, aby auto zvuk quatity lepší než předtím. PX5 a PX6 DSP je nejlepší DSP na trhu, ve skutečnosti, prosím, nenechte péče o EQ množství, prosím, neváhejte naše px5/px6 rádio kvalitu zvuku, je to velmi dobré. PX5/PX6 DSP obsahují mnoho stránek, můžete nastavit mnoho parametrů, jak budete chtít ,prosím, viz níže stránek.

DVR Naše dvr je pravda, Full HD 1080P DVR. Má dobrou noční vidění funkce a ADAS funkce. Níže je pravda, fotografie z našich DVR.

AHD kamery Náš obchod vše 4G+64G rádia suport AHD 1280*720P kamera tato kamera je volitelná funkce, pokud budete potřebovat, můžete kliknout na tlačítko níže foto a koupit to rádio dohromady.

Normální zadní kamera Pokud se vám rádio je 2G+32G typ ,můžete si vybrat pod normální zadní fotoaparát.

Funkce rozdělené obrazovky Toto rádio má funkce rozdělené obrazovky, který můžete Sledovat video při navigaci. A je také možné spustit dvě funkce současně.

APLIKACE Naše rádio můžete stáhnout všechny typy android APLIKACE, například, FACEBOOK, Youtube, Google map, Google store, OUTLOOK...ect. Mnoho android APLIKACE může být instalován na toto rádio a to může pracovat dobře,(Remindign: pokud potřebujete velké APLIKACE, jako je například Živé vysílání APLIKACE, bude třeba velmi velké paměti RAM a ROM. Doporučujeme koupit větší CPU a RAM, ROM, radio typ. Pokud vaše APLIKACE je třeba velmi velké paměti RAM, rádia, nemusí fungovat velmi dobře.)

Jazyk Toto rádio podporuje 99% země je jazyk. Závisí na naší zkušenosti, rádio podporovat všechny naše kupující jazyk až do teď. Takže se nemusíte starat o jazyk menu.

Rychlá Navigace Toto rádio lze nainstalovat všechny typy map, I-GO,N-avitel, W-aze, s-ygic...ect.Můžete nainstalovat jakékoliv mapy rádio, jak si přejete. A to podporu google mapě,můžete nainstalovat google mapapp a odkaz síti, pak můžete použít.Budeme instalovat mapa zdarma pro rádio, než odeslat ji na vás , pokud se vám líbí, můžete jej použít přímo, pokud se vám nelíbí to , můžete nainstalovat novou mapu na rádio, jak si přejete.

Mnozí tlačítko barvy světla Tam mají mnoho barev rádio tlačítka světla. Můžete nastavit barvu se vám líbí. Můžete si také vybrat "barevné světlo "funkce, zobrazí se sedm barev v pořadí.

WIFI Rádio budovat-in-wi-fi funkce, a budete muset utáhnout anténu před použitím. (Připomínám: Když budete telefonovat, pokud uslyšíte hodně hluku, prosím, zkontrolujte, WiFi anténa, to může být volné) Rádio, wi-fi nelze se připojit k domu wifi. prosím, připojit k mobilní telefon wi-fi přes hotspot. Je to nejlepší volba.


 • ROM: 64G
 • Certifikace: ROHS
 • Název Modelu: ACE8A020
 • Pro Vozidla Značky/Modelu: Univerzální
 • Internet: podpora WIFI, 4G/3G modem
 • Velikost Položky: 7 palcový
 • Wifi: Postaven v roce WIFI
 • Operační Systém: Android
 • Původ: KN(Původu)
 • Ven Moc: 45w
 • Napětí: 12V
 • Hmotnost Položky: 2.21kg
 • Digitální Média Formátu: JPEG
 • Značka: Aycetry
 • Din: Double Din
 • Jazyk: Anglický Ruský Arabština Portugalština Španělština Francie Holandština
 • Displej: IPS 1024*600 Kapacitní displej
 • RAM: 4G
 • Speciální Funkce: Podpora 4G Sítě
 • Usnesení: 1024*600
 • OSD Jazyk: anglický
 • Zesilovač IC: TDA 7851
 • Max Externí Paměť: pevný disk 512 GB
 • Rozhraní: Plug and play
 • TF/Micro SD Slot: 1
 • Typ Materiálu: ABS
 • Velikost Displeje: 7"

Štítky: b bluetooth reproduktor, auto rádio, cd, bluetooth autorádio, multi smart plug, corolla, vw videa, 2 din android radio, 2din android radio, android auto.

Princejm 2000
2020-12-18
5/5
"The sound is great, this is the perfect screen This is my favorite radio with perfect sound quality The sound of the radio is very clear and pleasant Music player has excellent sound and good sound quality"
Djalokard
2020-12-16
5/5
The product is very good.Very good machine, real sound, recommended by the seller.
KwangSu0908
2020-12-13
5/5
Really good, the signal from the music player is very good This is my favorite radio with perfect screen He is a good seller and the sound of the radio is great
Gumbyandpokey3
2020-09-20
5/5
This is a radio with a great screen
Osanna Mar4uc
2021-01-18
5/5
Seller: gave exhaustive answers to all questions. He answers quickly. I asked for the right navigation map, it also installed it on my device before posting. Fast mail. It arrived on the eighth day after ordering. Duty free package from eu warehouse. In summary: star five. Product: px5, 8 * 1.5 ghz. Fast system with a nice picture. Radio: I especially like the name of the radio station on the buttons. The radio is very precise, which the factory car radio will no longer take, this radio also takes. It also includes a hobby radio station, 40 km away. RDS is good, it also shows the title of the song. Amplifier: maximum customizable. Detailed tone control, surround sound can also be customized. Pleasant, full sound even with a factory speaker. Clear, dynamic deep sounds, a pleasure to listen to. System: adjustable wallpaper, start logo, teachable steering wheel buttons, can-bus, the color of the buttons is also adjustable. There are so many options, I really like that.

Můžete také rád