Pneumatické Brzdy, Čerpadla Seřizovací Nástroj Univerzální Auto Auto Pneumatické Kotoučové Brzdy Válec Úprava Pístu Pro Auto Opravy Nástroj Kit

286.82 Kč 382.36 Kč

Pneumatické Brzdy, Čerpadla Seřizovací Nástroj Univerzální Auto Auto Pneumatické Kotoučové Brzdy Válec Úprava Pístu Pro Auto Opravy Nástroj Kit

Vlastnosti:

1. Aby brzdy pracovních míst snadné: Pomocí brzdového kompresoru na levé nebo pravé straně nit brzdový systém brzdový válec kola pístové brzdové třmeny (vítr zadní třmeny a trochu zatlačit single-pístové třmeny) s 1/4-inch vzduchová hadice adaptér pro zjednodušení brzdy pracovních míst.

2.Brzdový třmen píst nástroj: Použijte stupňování brzdový třmen kompresoru nástroj pro kompresi pístků snadno a rychle na třmeny; Disc brzdové destičky rozmetadlo nástroj vytváří větší prostor mezi třmen dutiny, aby se vytvořil prostor pro novější a silnější brzdové destičky

3. Ratcheting akce: Brzdový píst kompresní nástroj poskytuje 360 ° houpačka, která vám umožní udržet kompresní desky v místě, zatímco vy páky rukojeť zpět a dopředu, aby se šíření nebo odvolat desky; Centrálně umístěný ráčna šroub vytváří i síly při kompresi písty, aby zajistily správné zarovnání a aby se zabránilo poškození brzdových komponentů; Zpětný pohyb nástroje se odvolat kompresní desky tím, že proletí přepínač na rukojeti.

4. Snadno obnovit své brzdové třmeny a písty: Odtok tekutiny z třmeny pomocí schválené brzdové postup uvolnění tlaku pak vyjměte třmen brzdy a opotřebované brzdové destičky od své sestavy rotoru; Zasune brzdový třmen tiskové desky, aby se vešly dovnitř třmenu dutiny; Begin stupňování pomalu a vytrvale, dokud písty mají zatažené úplně; Zatáhnout kompresní desky odstranit kotoučové brzdy píst nástroj od třmenu dutiny.

Specifikace:

Použití: Měnit brzdové destičky

Vzhled velikost: 250*172 (mm)

Hmotnost: 1.1 (kg)

Materiál: Slitina

Barva: modrá

Obsah Balení:

1 * Brzdový válec nástroj pro nastavení

Poznámky:

1. Vzhledem k rozdílu mezi různými monitory, obraz nemusí odrážet skutečnou barvu položky.Zaručujeme, že styl je stejný, jak je znázorněno na obrázcích.

2. Prosím, dovolte mírné rozměr rozdíl vzhledem k různé ruční měření.


  • Původ: KN(Původu)
  • Materiál: Z Nerezové Oceli
  • Číslo Modelu: /
  • Použití: Domů DIY
  • Typ: Další

Štítky: laser repair machine, motor traktoru, lemované brzdy disk soustruh, velké hydraulické válce, pneumati nástroj, brzdový třmen hydraul, brzdy tanku, break pad nástroj, mlýnek na kávu elektrický, píst zastavit.

Saiber219
2020-09-15
5/5
Very good, already used. Worth the investment
Taneshaj
2020-10-26
5/5
Well it is come with button broken exhaust Due to poor packing.

Můžete také rád