Univerzální autosedačka Opěrka hlavy Travel Rest Neck Pillow Podpora Pro Děti A Dospělé, Děti, Auto Seat Hlavy Polštář Pronájem Polštář TSLM1

284.95 Kč 474.78 Kč

Popis:

【POPIS】

Hlavní design vozu sedák je poskytnout cestujícím s hlavy a krku podporu, když usnou, který dělá pro pohodlné siesta. Boční polštáře, opěrky jsou vyplněny s měkké a husté paměťové pěny, který je dostatečný jako polštář. Povlak na polštář je vyroben z kůže a snadno se čistí. Vhodný pro většinu vozidel s opěrkami hlavy (řídítka, vzdálenost by měla být větší než 3,75 palce).

【ŠÍŘKA A VÝŠKA NASTAVITELNÁ】

Můžete nastavit šířku mezi dvěma opěrkami hlavy, výběrem slotu poloze na teleskopické podpory (minimální vzdálenost mezi dvěma polštářky: 10.63 palce). Polštáře může také být zvýšen a ztišil a otáčet o 180°, aby ubytovat různé výšky. Když je nepotřebujete, jen zvedněte je nahoru, aby ušetřit místo v autě.

【SNADNÉ INSTALACE】

Opěrku hlavy lze vyjmout a snadno připevnit na opěrky hlavy podporu. Za prvé, vybrat ten správný gumovou podložkou k připevnění na opěrku autosedačky. Poté připojte teleskopickou podporu gumovou podložku. Konečně, utáhněte víko pomocí šroubováku.

【DOBRÉ PÉČE O CESTUJÍCÍ】

Autosedačka polštáře může pohodlně podporu jedné straně hlavy a krku, uvolnění svalů a prevenci krk z plovoucí v důsledku dlouhodobé flexe, únava a bolest. A chránit hlavu před údery na dveře a okna. Postarat se o vaši rodinu, přátele nebo obchodní partnery.

【TELESKOPICKÉ VERZE】

Teleskopická podpora je vyrobena z vysoce kvalitního ABS materiálu, který je stabilní a bezpečný. Šířka sedáku lze nastavit do šířky sedla. Poznámka: Není vhodné pro všechny typy vozidel

Specifikace:

Dům, Venkovní、Auto

MATERIÁLY:ABS + paměti bavlna

VELIKOST PRODUKTU:36 CM × 14 CM × 26CM/14.2*7.9*4.3 palce

Obsah Balení:

1xU-tvarovaný Polštář


  • Interiérové Doplňky: auto polštář
  • Paměťové Pěny: kožený polštář
  • Výplňový Materiál: Syntetické Vlákno
  • Krční Polštář: U-tvarovaný polštář
  • Materiál: Umělá kůže
  • vhodné pro Dům, Venkovní parkoviště: Auto Příslušenství

Štítky: výšivky polštář, auto krk polštář, taška francouzská, polštář samet, mesh kancelářská židle, opěrka hlavy, cestovní polštář, auto samolepka, gl550, vincent opěrku autosedačky, měkké sedadlo auta na opěrku hlavy polštář.

Gleb Vorontsov
2020-10-06
5/5
Very good super practical

Můžete také rád