10PCS/box SC/ APC-SC /UPC singlemode Simplex LSZH Optic Patch Kabel Kabel 3.0 mm FTTH optický jumper

228.46 Kč 456.92 Kč

Doporučené Produkty

Vítejte v našem obchodě, jakýkoliv dotaz, pls, neváhejte a kontaktujte +86 15951880639 (WhatsApp)

Aplikace CATV, Optické vláknové komunikační systémy Optických vláken pro přenos dat Budově přístup k síti Kabelážní systém, ODF FTTX aplikace Vlastnosti Nízký vložný útlum a zadní reflexe ztráty Dobré echangeabilityGood Odolnost, Vysoká teplotní stabilita CE,ROHS,FCC

Vlastnosti 1) typ Konektoru: FC, SC, LC, ST, MTRJ, MU, E2000, MPO, DIN, D4, SMA 2) Objímka End-face: PC, UPCAPC 3) Základní Typ: Single-mode (SM: 9/125um), Multimode (MM: 50/125um nebo 62.5/125um) 4) Kabel Množství: Simplex, Duplex, 6cores ,12corns, 16cores, 24cores, 36cores, 48cores... 5) Průměr Kabelu: φ3.0mm,φ2.0mm, φ0.9mm 6) Délka Kabelu: 1, 2, 3 m nebo upravené 7) typ Kabelu: PVC, LSZH, OM3, OFNR, OFNP, Plenum ,Obrněná

Specifikace

Specifikace

Jednotka

FC, SC, LC/Pancéřované Kabely

ST, MU

MT-RJ, MPO

E2000

Single-mode

Multi-mode

Single-mode

Multi-mode

Single-mode

Multi-mode

Single-mode

PC

UPC

APC

PC

PC

UPC

PC

PC

UPC

PC

PC

APC

Průchozí útlum

dB

≤2

≤0.2

≤0.3

≤0.2

≤0.3

≤0.2

≤0.2

≤0.3

≤0.2

≤0.2

≤0.3

≤0.3

Návrat ztráta

dB

≥550

≥50

≥60

≥30

≥45

≥50

≥30

≥45

≥50

≥35

≥55

≥75

Vlnová délka

nm

1310,1510

1310,1510

1310,1510

1310,1510

Zaměnitelnost

dB

≤0.2

≤0.2

≤0.2

≤0.2

Vibrace

dB

≤0.2

≤0.2

≤0.2

≤0.2

Provozní teplota

-40~75

-40~75

-40~75

-40~75

Skladovací teplota

-45~85

-45~85

-45~85

-45~85

Průměr kabelu

mm

φ3.0,φ2.0,φ0.9

φ3.0,φ2.0,φ0.9

φ3.0,φ2.0,φ0.9

φ3.0,φ2.0,φ0.9

Specifikace

Jednotka

FC, SC, LC/Pancéřované Kabely

ST, MU

MT-RJ, MPO

E2000

Single-mode

Multi-mode

Single-mode

Multi-mode

Single-mode

Multi-mode

Single-mode

PC

UPC

APC

PC

PC

UPC

PC

PC

UPC

PC

PC

APC

Průchozí útlum

dB

≤2

≤0.2

≤0.3

≤0.2

≤0.3

≤0.2

≤0.2

≤0.3

≤0.2

≤0.2

≤0.3

≤0.3

Návrat ztráta

dB

≥550

≥50

≥60

≥30

≥45

≥50

≥30

≥45

≥50

≥35

≥55

≥75

Vlnová délka

nm

1310,1510

1310,1510

1310,1510

1310,1510

Zaměnitelnost

dB

≤0.2

≤0.2

≤0.2

≤0.2

Vibrace

dB

≤0.2

≤0.2

≤0.2

≤0.2

Provozní teplota

-40~75

-40~75

-40~75

-40~75

Skladovací teplota

-45~85

-45~85

-45~85

-45~85

Průměr kabelu

mm

φ3.0,φ2.0,φ0.9

φ3.0,φ2.0,φ0.9

φ3.0,φ2.0,φ0.9

φ3.0,φ2.0,φ0.9

Specifikace Vlastnosti Nízký vložný útlum a zadní reflexe ztráty Dobré echangeabilityGood Odolnost, Vysoká teplotní stabilita CE,ROHS,FCC

Vlastnosti 1) typ Konektoru: FC, SC, LC, ST, MTRJ, MU, E2000, MPO, DIN, D4, SMA 2) Objímka End-face: PC, UPCAPC 3) Základní Typ: Single-mode (SM: 9/125um), Multimode (MM: 50/125um nebo 62.5/125um) 4) Kabel Množství: Simplex, Duplex, 6cores ,12corns, 16cores, 24cores, 36cores, 48cores... 5) Průměr Kabelu: φ3.0mm,φ2.0mm, φ0.9mm 6) Délka Kabelu: 1, 2, 3 m nebo upravené 7) typ Kabelu: PVC, LSZH, OM3, OFNR, OFNP, Plenum ,Obrněná

Jak Správně Vybrat Optický Kabel Typu?PS:rozdíl a OM3 OM4 vlákno režimu jako následující

1. OM4 byl vyvinut speciálně pro VSCEL laserový přenos a umožňuje 10 Koncert / druhý odkaz vzdálenosti až 550 Metrů (ve srovnání s 300 M s OM3).

2. Efektivní modální šířkou pásma pro OM4 je více než dvakrát vyšší než OM3.

3. Pro OM4 patch kabel je 4700 MHz.km, zatímco pro OM3 to je 2000 MHz.km.Označení Vlákno Dia.(µm) Typ Fast Ethernet 100BASE-FX 1 Gigabit Ethernet 1000BASE-SX 1 Gigabit Ethernet 1000BASE-LX 10Gbps Ethernet 10GBASE 40Gbps Ethernet 40GBASE SR4 100Gbps Ethernet 100GBASE SR4 OM1 62.5/125 Multimode 2000M 275M 550M 33M Není podporováno Není podporováno OM2 50/125 Multimode 2000M 550M 550M 82M Není podporováno Není podporováno OM3(Laser Optimized) 50/125 Multimode 2000M 550M 550M 300M 100M(SR4) 100M(SR4) OM4(Laser Optimized) 50/125 Multimode 2000M 550M 550M 400 M 150 M(SR4) 150M(SR4) Singlemode 9/125 Singlemode 2000M 5 km na 1310nm 5 km na 10 km 1310nm na 1310nm N/A N/A Optické Vlákno Kabel Hlavní typ Rozhraní dodáváme na míru různé Optické Patch kabel, odkaz je pro LC-LC konektor.Pokud potřebujete jiný typ rozhraní, prosím, neváhejte kontaktovat zákaznický servis pro podrobnosti.


  • Velikost: 20cm x20cm x 20cm
  • Množství: 10ks
  • Délka: 3M
  • Průchozí útlum: 0.15 0.15 0.20
  • Položka Délka: 1m
  • Certifikace: NIC
  • Číslo Modelu: SC APC-SC UPC
  • Kompatibilní: TP-link
  • Značka: AUA
  • Vlákno Typ: Single Mode
  • Původ: KN(Původu)
  • Typ Konektoru: SC/APC

Štítky: Vlákno, ftth, spínač tkané průmyslové, ftth nástroj, apc konektor, dupont kabel, muži optika, SC UPC, UPC, konektorů sc upc.

Dtlmvf07
2021-02-11
5/5
ótimo vendedor recomendo
Uyangens07
2020-10-28
5/5
Product quality, came a lanyard, thanks for the gift.

Můžete také rád