Samolepící 3d samolepky na zeď anti-kolize pěny tapety na pozadí cihla tapety obývací pokoj vlhkost-důkaz, plísně

35.52 Kč 114.23 Kč

Velikostí

Velikost: šířka 70cm. výška 38cm

Prodejní Místo

PE výrobky jsou šetrné k životnímu prostředí materiály, samolepící, vodotěsný, nárazu-odolné, odolné proti vlhkosti, tepelná izolace, tepelné izolace, snadné čištění, bezpečné konstrukce, bez zápachu. Pro suchou, celkové tvorbě cementu stěny, prosklené stěny, dřevěné stěny, hladké dlaždice, latexové barvy stěny.Konstrukce je jednoduchá, samolepicí s jejich vlastní lepidlo, odstraňte ochranný film může být připojen přímo na zeď, nulové náklady na výstavbu.Produkty mohou být zdarma do řezu v závislosti na jejich velikosti, povrch je nepromokavý membránový, Křoviny s mokrým hadrem。

Materiál

Vodotěsné Pěna Cihla Samolepky Na Zeď

Použití

Kuchyňské zdi, Koupelna stěnové, Obývací Pokoj TV Pozadí.Samolepící, Vodotěsná, Vyjímatelná, Zadní s lepidlem

FAQ

Q: Může produkt být řez?

A: produkt lze libovolně zkrátit dle vaší velikosti.

Q: sklo, keramické dlaždice, latexové barvy můžete vložit?

A: můžete vložit.

Q: Kolik kusů bych si měl koupit? Jak počítat?

A: oblasti, které mají být zveřejněny děleno oblast je číslo, které chcete koupit, jako je například 10 metrů čtverečních na 10 / 0.0.266 = 37.5, budete muset koupit 39 kusů.

Funkce:

Funkce: 1: trojrozměrné dekorativní měkké pěny, anti-kolize pro děti, pečovat o svou rodinu v bezpečí. 2: bezpečnost a ochrana životního prostředí, non-toxické bez zápachu, vhodný pro rodinu bezpečný domov prostoru. 3: realistické, přírodní cihla vzor efekt, jednoduchý a moderní styl. 4: Zdarma DIY, snadné self-lepicí design, instalace, ležérní koláž, libovolně zkrátit. 5: Porovnání tapety lepší efekt redukce šumu.

Instalace metody a nástroje

Příprava: Vložit povrch čistý s přilnavostí, jako jsou: povrch dřeva, skleněný povrch, žádný prach zdi, narazí na spodní části stěny tmel, a tak dále. Vložit: zadní kryt roztrhaný papír vložený do pomocného nástroje: nůžky, nůž

Obsah balení: 1 x samolepka na zeď


  • Povrchová Úprava: Peeling
  • Materiál: EPP
  • Styl: Moderní
  • Nabíjení Jednotky: Usd/Role
  • Číslo Modelu: 70*38
  • Značka: YOUNGBO
  • vzor: Cihla
  • Funkce: Anti-statické
  • Typ: Speciální Efekt Tapety
  • Použití: Domácnost

Štítky: rock tapety samolepka, práce stěnu, pěna roll, pobyt nálepka, 3d wallpap, 3d rose dlažba, 3d nálepka na zeď, dot nálepka papír, 3d muž, košile, tapety home decor země.

Jamstarr
2021-01-16
3/5
It is bad quality. It is demaged.
Mrsmosh73
2020-10-26
5/5
I get it all right

Můžete také rád