Dřevěné Backgammon Palubě Dárek pro Muže, Šachy, šachovnice Hra Backgammon Dáma s Vnější Dárek pro Kmotry

1 289.76 Kč 1 433.06 Kč

Balíček Includings

1 Dřevěné Backgammon Palubě 15+15 Checkers 2 Kostky

Co Byste Měli Vědět Před Nákupem rozměry Výrobku jsou Šířka: 24 cm Délka: 48 cm Výška: 6 cm. Backgammon Přizpůsobení se provádí pomocí laserové gravírování a nikdy odstraněna. To je dodáván s razítky. Backgammon je pečlivě zabaleno a odesláno. Prosím, dejte mi vědět, slova a datum, které chcete upravit

Jak, řekněte mi vaše údaje? 1.Můžete poznamenat do objednávky při potvrzení objednávky informace;

2. Pošlete nám zprávu, kontaktujte prodejce.

Můžete nám poslat to, co chcete být napsáno na backgammon nebo uvnitř, jako v příkladech. 1-Jméno musí být napsáno na vnější ex: Kate & Peter 2-Zpráva bude napsáno uvnitř ex: Táta Vždycky Vyhraje! 3-Jméno napsané uvnitř ex: Peter 4-Datum bude napsáno uvnitř ex: 1.5.2014 je Zde zvláštní backgammon set, který nadchne a potěší backgammon nadšence! S touto elegantní backgammon set speciálně připravené pro vás, můžete si dát pěkný dárek pro všechny vaše blízké, kteří milují tuto hru. Je vyroben laserovou technologii a je připraven s mimořádně estetické písmo. Můžete vytisknout libovolné jméno a tvar na obálce a uvnitř. Můžete prezentovat přizpůsobitelné dřevěné backgammon speciálně připravené pro vás, aby váš milenec, váš otec, váš přítel, váš manžel a dokonce i své učitele. Tento nádherný set, jehož jméno bude trvale a nesmazatelně napsané s laserovou technikou, je jedním z nejkrásnějších dárků, které mají být zakoupeny pro muže. Si můžete udělat velmi příjemný dárek tím, že tiskne své vlastní jméno nebo jméno a zprávu o své blízké, kteří jsou backgammon masters na vnitřní a vnější nastavitelné vrhcáby.


  • Značka: Další
  • Původ: TR(Původu)
  • Číslo Modelu: 5
  • Materiály: Dřevo
  • barva: hnědá

Štítky: board šachy, terapie desková hra, hra, šachy, desková hra, řemeslo dřevo, backgammon, káva french press, dárek muž, backgammon dřevěné.

Sweetgal927
2021-02-11
5/5
Amazing dealer Amazing product Tanks for all
Ghan Shyam
2020-12-27
5/5
This item could have been packaged a little better on the corners as two of the corners are damaged- I am not too concerned as it will be used frequently and over time will not be too noticeable- otherwise the engraving is awesome and the quality is great and was a very presentable gift :))

Můžete také rád