KIMAFUN 2.4 G Wireless Mini Klopový Mikrofon Klopový Mikrofon Automaticky Spárováno Kravatu Klip Mikrofon pro Nahrávání ve Studiu,Zpěv Hlas Přes YouTube

924.01 Kč 1 038.24 Kč

KIMAFUN 2.4 G Wireless Mini Klopový Mikrofon Klopový Mikrofon Automaticky Spárováno Kravatu Klip Mikrofon pro Nahrávání ve Studiu,Zpěv Voice Over,YouTube HIGH-TECH: bezdrátový mikrofon přijímá mezinárodní 2.4 GHz bezdrátový přenos s vysokou stabilitu signálu, nízké rušení a krátké zpoždění zvuku. Přesné snímací technologie umožňuje zvuk hlasitější a high fidelity technology vrátí na svůj skutečný zvuk. VYSOKÁ KVALITA: bezdrátový klopový mikrofon vám pomohou zbavit pout kabelu, volné ruce, a svobodně mluvit. Mini kovové spony, aby bylo snadné, aby klip a skrýt na vašem límec, kravatu nebo klopový, malé a přenosné. Kovový povrch je speciálně upraven, aby se více odolné a spolehlivé. PRACOVAT RYCHLE: Prosím, zapněte vysílač a přijímač současně a počkejte 2 sekundy, bude se automaticky připojit do 3m. Kontrolka se změní z blikající modré světlo po úspěšném utkání, můžete jej použít. Přenos signálu je veden bez přerušení v dlouhé vzdálenosti použít. SNADNÉ NABÍJENÍ: bezdrátový vysílač a přijímač mohou být účtovány současně s dual USB kabel. Kontrolka se rozsvítí červeně při nabíjení a jít ven, když je plně nabitá. Vysílač a přijímač může být plně nabité během 3-4 hodin, a mohou být použity po dobu 6-8 hodin. Prosím použijte 5V, 1A-2A nabíječ pro nabíjení. Nabíječka není v ceně. Balíček obsahuje vysoce kvalitní brašna, snadné skladování a přenášení.

VÍCE SCÉN: přijímač 3.5 mm stereo jack, může být použit pro obecné Smartphone, PC, tablet, zdarma Y Splitter. Balíček zahrnuje volný 6,35 mm adaptér pro napájení zesilovače, audio mixer, a venkovní reproduktor. Mikrofon je vhodný pro setkání, třídy, řeč, průvodcovské služby, YouTube video/audio nahrávání, venkovní interview a tak dále.

Co je v Krabici Klopový Mikrofon A Vysílač *1 Kovový Klip *1 Přijímač *1 Dual USB Nabíjecí Kabel *1 Y Splitter *1 Pás Pack *1 6,35 mm Adaptér *1 přední Sklo Pěny *2 Taška *1 vezměte prosím na Vědomí: ① Tento Klopový mikrofon není moc vhodné pro malé reproduktor zařízení. Zesílení zařízení by měla být nad 100W. ② Zkontrolujte polohu reproduktorů,nemiřte mikrofonem přímo na reproduktoru, aby se zabránilo vytí. ③ Při použití mikrofonu v úzkých prostorech,nastavit hlasitost není příliš vysoká. ④ Když mikrofon nelze použít pro váš notebook pro záznam,můžete si stáhnout Adobe Audition. ⑤ Vypněte vysílač a přijímač, když se mikrofon nepoužívá. Poznámka: Budete muset použít USB zvukový adaptér pro PC a notebooky. Zejména počítačů MAC musí být použity. Pokud nevíte, který z nich je vhodný, můžete se obrátit na nás, abychom si ji koupit samostatně.

Máte-li jakýkoli jiný problém s produkty, prosím neváhejte nás kontaktovat přímo, aby si služby.

Zákazník otázky a odpovědi Otázka: C použití bez jakýchkoliv dalších zařízení, ale jen pomocí zvýšit hlas v místnosti, aniž by přes telefon, počítač, atd? Odpověď: Ne. To musí být připojen. Doufám, že to pomůže. Otázka: mohu použít toto zařízení pro záznam videa na svém ipadu? Chci nahrávat objekt mluvení a také okolní oblasti a mají skvělý zvuk. Odpověď: Ano. Můžete ji použít na iPad, pokud to má 3.5 mm jack. Otázka: mohu použít s macbook pro? Odpověď: Ano, tento bezdrátový klopový mikrofon může pracovat s macbook pro. Stačí připojit přijímač do 3,5 mm mic portu vašeho macbook pro pro připojení. Otázka: Může být použit na iphone? Odpověď: Pokud se chcete připojit k iphone 5/6, ano. 7 a výše vyžadují převést kabel. 7/7plus/8/8plus/X mají tento kabel v iphone pole. Nebo jej můžete objednat z Apple na amazonu. Otázka: Jaká je životnost baterie z jednotky, když je plně nabitá? Odpověď: Vysílač a přijímač mohou být plně nabité během 3-4 hodin, a mohou být použity po dobu 6-8 hodin. Prosím použijte 5V, 1A-2A nabíječ pro nabíjení. Nabíječka není v ceně. Otázka: Je to kompatibilní s chytrými telefony nebo potřebuji jiný kabel? Odpověď: Ano. Stačí zapojit mikrofon do toho, pokud váš telefon má 3,5 mm jack. Pokud ne, budete potřebovat 3,5 mm kabel adaptéru. Otázka: Jak mohu změnit bezdrátový kanál? Odpověď: je škoda, že nelze změnit kanál bezdrátového mikrofonu. Otázka: Musí to být použití s externí reproduktor, nebo zesilovač? Potřebuji to použít pro svoji výuku tříd, kde není žádný zdroj napájení. Odpověď: Ano. Budete muset připojit přijímač do zesilovače/reproduktoru, pokud chcete použít pro mluvení na veřejnosti.


 • SNR: Více než 63dB
 • Délka Kabelu: 1,2 m
 • Maximální inputsound úrovni: 120dB
 • Provozní Napětí: 2,0 V-10V.DC
 • Převodník: Kondenzátorový Mikrofon
 • Balíček: Ano
 • Polární Vzory: Uni-directional
 • Původ: KN(Původu)
 • Výstupní impedance: ≤680Ω
 • Sada Typ: Jeden Mikrofon
 • Značka: Kimafun
 • Číslo Modelu: KM-G130
 • Použití: Počítač Mikrofon
 • Frekvenční odezva: 20Hz-20KHz
 • Kapsle Rozměr: 9.7 mm*5.0 mm
 • Styl: Klopový Mikrofon
 • Citlivost: -47dB±2dB
 • Komunikace: Pevné

Štítky: tie klip bom, bezdrátový mikrofon profesionální lektor, fifin k669, fotoaparát microfone, prosound uhf bezdrátový mikrofon, šaty comica, dslr bezdrátový mikrofon vysílač, mikrofonu bezdrátové, mikrofonu, skupina mikrofon.

GLOminous56
2020-12-19
5/5
It works perfectly.

Můžete také rád