Manikúra Sada 120W/54W LED Lampa na Nehty 2000RPM Hřebík Vrtací Stroj s 9 Poly Nehtů Gel Kit 30 Barva Akrylové nehty Gel Sada Nářadí

290.56 Kč 414.96 Kč

Vážený zákazníku Tento hřebík nastavit můžete vybrat barvu 20/10 druhy lak na nehty, prosím, nechte barvu se vám líbí, a to podle následující metody, nebo můžete kontaktovat kupujícího zákaznický servis a zanechat jim vzkaz na barvu, kterou chcete.(Pokud potřebujete vybrat barvu lak na nehty, prosím, vyberte poslat z Číny. (Ruská skladiště balíků nelze si vybrat barvu laku na nehty)

Seznam Produktů

.120/54W nehty lampa * 1

.35000/20000rpm hřebík vrtací stroj*1

.brusné pásy*6

.hřebík vrtáky*6

.Vysoce kvalitní Gel na nehty * 30/20/10

. Base gel na nehty * 3/2/1

. Vrchní nátěr gel na nehty * 3/2/1

.Kůžičky Olej * 1

Prodloužení Nehtů UV gel (růžový)* 1

Prodloužení Nehtů UV gel (bílá)* 1

Prodloužení Nehtů UV gel (clear)* 1

.Ocelová tlačná * 1

.Broušení soubor * 3

.Soubor vyrovnávací paměti*1

.4 způsob, pilník na nehty * 1

.Mrtvé kůže vidlička * 1

.Plastové Nail Art Off Szp Klip * 5

.12 barvy kamínky * 1

.12 barvy pearl * 1

.Dekorativní hřebík lepidlo*1

.Nůžky na nehty * 1

.Růžový Čistý Kartáč * 1

Módní Nail Sticker * 2

List Francouzské Tipy * 3

Lak na nehty Remover * 8

Rolls Nail Pásky Řádky * 5

20 x Nehty Formulář

Nail pero * 3

1 × 100 ks falešné nehty tipy

120W Dva Ruční LED Lampa na Nehty Nail dryer Vytvrzování Všechny Gely Pro Manikúru Pecicure 10/30/60/99 Režim Časování LCD Displej, Snímání Pohybu Hřebík Vrtačky 20000RPM Profesionální Manikúra Stroj Zařízení pro Manikúra Pedikúra Kit Elektrický Souboru s Řezačka Nail Art Nástroj, Manikúra sada instrukce Krok 1. Použijte nůžky na nehty zastřihněte nehty na správnou délku. Krok 2. Použijte dlouhý černý pilník na písek okraje nehtů, aby byly hladké Kroku 3. První použití odumřelé kožní tlačit k odstranění mrtvé kůže kolem nehtů. Krok 4. Použití oceli tlačit k odstranění nečistot z nehtů trhliny Krok 5. Pokud nějaké hřebíky nemusí být použit s lakem na nehty, můžete vyleštit nehty s čtyři-sided písku pás v této době tak, aby byly lesklé. Krok 6. Naneste base gel na nehty, které budou určené pro nail art, a pak použít lampa na nehty zaschnout 1 minutu připravit základ pro další nail design. Krok 7. Tento krok můžete začít navrhovat nehty styl. Nabízíme nehty dekorace, které můžete navrhnout mnoho různých stylů nehty. Zde je několik jednoduchých modelování návody. Modelování 1: Po základní gel zaschne, začněte nanesením laku na nehty. Nevztahují velmi silný lak na nehty najednou, měli byste nejprve naneste tenkou vrstvu barvy, osušte nehty lampa za 1 minutu, a pak naneste další vrstvu barvy a použít lampa na nehty zaschne za 1 minutu. Nakonec naneste vrchní gel na nehty a suché nehty lampa pro asi 1 minutu. Základní manikúra kroky byly dokončeny. Konečně, můžete použít výživný olej kolem své nehty a jednoduše masáž, aby se to lépe vstřebává. Modelování 2: Pokračujte od kroku 6. Po základní gel se suší, naneste francouzský styl průvodce nálepka a aplikovat je na nehty ve správném oblouku. Poté naneste barevný gel. Po lak na nehty se suší, můžete použít Rolích Nail Pásky Řádky vložit tvar. Pak můžete vložit nehty samolepky nebo jiné ozdoby (drahokamu, perly). Pak můžete použít lepidlo na požadované místo a pomocí pinzety chytit oblíbené kamínky a Pearl, stanovena na nehty, a nakonec naneste vrstvu top gel, použijte hřebík lampa na suché top gel, krásné nehty design je dokončena.


  • Množství: 30/20 Nehtů Gel
  • Velikost: 110-240V
  • Nehty lampa napájení: 120w/54w
  • hřebík vrtací stroj: 12W
  • Materiál: Plastové
  • Původ: KN(Původu)
  • Číslo Modelu: nehty set
  • Značka: JUAWA

Štítky: polygel tip nail kit, fólie nail drill, nail art, dh nehty, Lak Na Nehty Sada, lak na nehty, moyra nail art, gel lak na nehty, lak na nehty de, moldes manikúra.

Adrialinda
2021-02-02
4/5
Everything has come, super! It went a little more than two weeks, delivered the courier, I'm happy)

Můžete také rád