Fb1501h woofer LF 15 ", 8ohm, 170 W, Soundking

913.01 Kč

Fb1501h woofer LF 15 ", 8ohm, 170 W, Soundking

Jmenovitý Výkon: 170 W.

Nominální odpor: 8ohm.

Citlivost (1 w/1 m): 95dB.

Frekvenční rozsah: 40-3500Hz.

Průměr zvukové cívky: 3 ".

Magnet: keramický.

Přátelé, pokud budete potřebovat jedinečný specifikace, můžete použít vyhledávání na obchod, nebo se nás zeptat na otázku. Budeme určitě odpovědět a najít ten správný produkt!

Dodání zboží se uskutečňuje tím, že společnost sdek nebo poštou ruské Federace.

Zpravidla, malé-velké zboží (příslušenství) jsou dodávány poštou, velké-velké (nářadí a vybavení) jsou dodávány v SDEC.

S cílem snížit náklady na dopravu, použijte kupony z našeho obchodu =)))

Pozor!!! Pokud vaše lokalita nemá smysl otázka SDEC, nabízíme doručení na nejbližší bod, nebo si můžete objednat v komentář k objednávce dodávka "ke dveřím". V tomto případě, dodávka bude vyplacena, které jste navíc po obdržení zásilky.

O obchodě "muzsale"

Prodáváme zboží od oficiálních zástupců světových značek na území ruské Federace. Pracovali jsme na trh pro hudební nástroje a hudební vybavení od roku 2009. Stálé sponzory all-ruských a mezinárodních soutěží, kulturních a vzdělávacích projektů.

Naše zkušenosti vám umožní poskytnout vám nejvíce zajímavé zboží z obrovského rozsahu. Všechny výrobky mají záruka od oficiálních dodavatelů.

Veškeré zboží je pojištěné. To je obrovské plus ve spolupráci s námi. Přihlásit se k naší stránce. Dozvíte se jako první o novém zboží a dobré slevy jako první.

Šťastný nakupování!

S Pozdravem, tým MuzSale


  • Původ: KN(Původu)
  • Značka: Soundking

Štítky: dětská hračka buben, profesionální řečník, soundking reproduktor, kab xlr, 5c kabel, audio link, melodica náustek, 500w systém reproduktorů, mozart, kabel speakon.

Můžete také rád