AB Roller Kit Silné Zatížení-ložiska s Push-Up Bar švihadlo Knee Pad Domácí Posilovny Břišní Jádro Svalové Cvičení Fitness Vybavení

492.43 Kč 746.02 Kč

Obsah Balení:

1 x Abs svalové kola

1 x Klečící pad

1 x Push-up bar

1 x Napětí zařízení

1 x švihadlo

Specifikace:

Materiál: Ocel + PU

Množství: 5ks/sada

Vlastnosti:

- 5 V 1 domácí cvičení zařízení: Zahrnuje Abs svalové volant + klečící pad + push-up bar + tažná zařízení + švihadlo,pomůže ušetřit peníze.nemusíte si je koupit, resp.

- AB roller stability: Tato aktualizovaná AB roller postavený s delší rukojetí potrubí a na které se vztahuje s anti-skluzu odolné pěny, takže je více stabilní.

Perfektní push-up podpora a koleno ochrana: šikmé push-up bar může být samostatně stojící nebo montáž na několik sekund, a nebude sklouznout snadno. Kolena pad může chránit vaše kolena před zraněním při válcování směrem dopředu a dozadu.

- Pro všechny úrovně fitness: Posilovna-třídy all-inclusive fitness vybavení vhodné pro začátečníky i pokročilé cvičence.

/ O službě /

On - Doba Dodání Plnou náhradu, pokud produkt není obdržela v garantované dodací lhůty

Delší Ochrana 15 den, více ochrany po dokončení objednávky

Vrací se Příplatek Vrátit jakýkoliv výrobek,pouze v perfektním stavu

Zaručená Kvalita Garantovaná Kvalita nebo Plnou náhradu

Pokud máte nějaké problémy s naší věcí nebo služeb, prosím neváhejte a kontaktujte nás nejprve před odjezdem negativní zpětnou vazbu. Uděláme, co bude v našich silách vyřešit jakýkoliv problém a poskytnout vám s nejlepší služby zákazníkům.


  • Funkce: Komplexní Fitness Cvičení
  • Původ: KN(Původu)
  • Číslo Modelu: Gym Fitness Vybavení
  • Aplikace: ab roller kolečko
  • Typ: Double-Kolové

Štítky: vhodné vybavit, posilovna machin, ab roller kolečko, přeskočit lano, yaxu generátor, váleček stick, ab roller, fitness zařízení pro páteř, cvičení válec, posilovna doma.

Můžete také rád