Nejlepší baterie brand MP3, MP4, Bluetooth 421030 3.7 V 130mah 451030 polymer dobíjecí lithium baterie pro 401030 130ma

83.28 Kč 124.41 Kč

4914954415354543 18650 Dobíjecí baterie US $ 5.00 /kus US $ 11.99 /kus US $ 30.00 /kus US $ 17.00 /kus US $ 39.78 /kus US $ 18.00 /kus US $ 6.99 /kus US $ 5.00 /kus

Dobrý den, pokud nemůžete najít v obchodě, hledal baterie velikost, kterou chcete,

Prosím, kontaktujte mě, dáme vám doporučit nebo vlastní pro vás!

Budeme používat nejlepší služby a nejlepší kvalitu pro vás!

Těšíme se na spolupráci s vámi!

Přeji hezký den. Děkuji.

Model: 421030 451030 401030

Kapacita : 130MAH

Napětí: 3.7 V

Rozměry: Šířka Tloušťka 4,5 MM 30 MM 10 MM délka

Jak se máš. Vezměte prosím na vědomí, baterie než jsem objednat velikost.

Můžeme dle vašeho požadavku na objednávku poslat logistiky! děkuji

I. MP3 Lithium baterie

A mobilní telefon lithiové baterie jako generální MP3 Vestavěný dobíjecí lithium baterie je hluboké vybití 300-500 Po dobu kolem ( GB ) , který se pomocí asi dvou let, hrací doba bude výrazně snížena , nebo dokonce zcela nelze spustit pomocí , pak budete muset vyměnit baterii před použitím. Téměř všechny značkové počítače, protože žádné služby , za účelem snížení nákladů, při instalaci uvnitř pomocí B Komodit baterie ( z výroby vadné výrobky , vadné , třída výrobku ) , tři měsíce poté, co generální používání baterie výkon může klesnout , život je ještě kratší.

Za druhé, MP3 doba Trvání lithium

Hrací čas a kapacitu baterie a velikost stroje \\\\\\\'s, spotřebu elektrické energie , tím větší je obecnější obrazovku spotřeba baterie , je také větší . 1.2 Inch screen níže MP3 lithium kapacita baterie je obvykle 150 - 300mAh, Po hrací dobu na plný výkon 8 Hodin 1,5 až 1,8 Palcový displej MP3 lithium baterie, kapacita je obecně 300 - 1000mAh, 2.5 Palcový displej MP4 kapacita Baterie 1800mAh . Značka-název počítače, protože žádné služby , za účelem snížení nákladů, při instalaci uvnitř pomocí B Komodit baterie ( z výroby vadné výrobky , vadné , třída výrobku ) , obecné schopnosti než Komodity nízká 20%, doba Přehrávání bude kratší .

Za třetí, jak soudit můj fotoaparát baterie problémy ?

Pokud se vám MP3 Bluetooth zařízení mají tyto jevy , je baterie opraven problém , který má být nahrazen :

1 Použití již více než rok , přehrávání ( v pohotovostním režimu ) doba byla výrazně kratší ( 3 Hodiny ) , kapacita akumulátoru se snižuje život .

2 , nelze spustit , nebo napájení : baterie vnitřní zkrat nebo špatná kvalita vlasů a vyhodit do vzduchu nebo odpor se zvětší , baterie selže .

3 Hrát účinek variace : baterie vnitřní odpor zvětšuje , výstupní napětí je příliš nízké .

4 , Nemůže hrát : baterie ochrana obvodu kroužku nebo kroužků , selhání baterie .

Poznámka: MP3-Li začít, je normální , ale později zjistil vadný , pak 90% výše, je baterie důvody, šance pro další elektronické součástky menší prsten , zatímco baterie je spotřební materiál , nerovnoměrné kvalitě a s nabíječka výstupní napětí je obecně vyšší , je tlak není omezen specializované lithium ( 4.2 V) Funkce , Kompletní ochranu proti buněčné linie , Zranitelné . Cenný MP3 z důvodů použití malé baterie je hnusný !

Za čtvrté, jak víte, stroj \\\\\\\'s model baterie ?

1, otevřete stroj : odvážně Se otevřít stroj , MP3 interiér je velmi jednoduché , nebojte se, to bude dojít k poškození zařízení . Pečlivě zkontrolujte zařízení, aby zjistili, zda je šroub , tam to může být otevřen s malým šroubovákem , bydlení obecně, není lepené nebo snap spony , a po týdnu s nožem podél švu, můžete hrabat nebo poškrábání Alice otevřela opatrně, obecně nebude poškozen mušle , knoflíky a další pozornost .

2 , zobrazí se po otevření baterie je-li baterie stříbrná , lithium-polymerová baterie , venku je plastové fólie, obaly , pokud ostatní barvy jsou ocelové nebo hliníkové lithium baterie , kůže je PVC plast řečeno , čím více modré , ale také černé.

3 viz Typ Baterie: Baterie jsou postříkány obecný model ( ve skutečnosti představoval baterie velikosti ) , které se vykazují v rámci výše uvedených slov může být, ne-li s pravítkem o dlouhý štědrý záznam.

Za páté, jak koupit potřebné baterie?

První rozebrat stroj vidět na baterie ( se rozebrat jejich vlastní self - demolice , opravy techniky nenajdete split ) , nejvíce baterie jsou označeny modelu , ve skutečnosti, je baterie typu high ( silný ) , šířka, délka , tam jsou modely v Naší tabulce níže na model , pokud ne , můžete se obrátit na restauraci . Pokud jste ještě s méně , můžete použít podobný model , který je podobný malý bod , například, jste 552030 , Není v tabulce k dispozici 052030 , Kromě toho, že výška ( tloušťka) z malé 0.5 , S hustou 0.5 papír dát naloženo v zařízení, aby se zabránilo otřesům, jako stroj prostoru , naopak to může najít podobné velké . Pokud baterie není model , nebo není vidět , je jednoduchý, s pravítkem na měření délky, šířky , výšky , a pak z tabulky, podle výše uvedené metody, aby najít podobné kapacita velikost by neměla být považována schopni spolu na výlet. Dalším bodem je, že stroj není používán pro malý počet lithium baterie , není napětí 3.7 (3.6) V , Asi 1,2 V Nebo 2,4 V , Musí kontaktovat majitele .

Šestý, vyměňte baterie

Červená čára je pozitivní baterie , černá čára je negativní , pájky pod originální baterie , nové baterie pozitivní a negativní podle původní polohy svařování. Možnost dostat se na jejich vlastní , nevlastní , mimo místo, jak dlouho jak tam je elektrická žehlička ( na Údržbu Divize ) na pomoci zvládnout bodu na tlačítko OK.

Funkce

1.100%Zbrusu Nový baterie

2 .Vysoce kvalitní a odolné


  • Baterie Vlastnosti: Originální
  • Služby: Obchod, záruka
  • Kompatibilní Značka: Lenovo
  • Číslo Modelu: 421030
  • Balíček: Ano
  • Kapacita baterie: 130mAh
  • Značka: L energie baterie
  • Typ: Li-polymer

Štítky: g string muži spodní prádlo, yk70350, 130mAh, 12V, qx5252, plnicí pero vysoké kvality, muži řetězec spodní prádlo, 401030 baterie, pánské string tanga, 18650 6v.

Můžete také rád