Rychlé Nabíjení pro Nové PS4 ControllerDock Stanice Dual Nabíječka Stojan pro PS4/SLIM/pro pro Univerzální PS4 Nabíječka 2020 Velkoobchod

117.55 Kč 180.69 Kč

Popis:

RYCHLÉ NABÍJENÍ DO 2 HODIN – PS4 Controller Nabíjecí Dock můžete nabíjet dvě PS4 řadič bezdrátové gamepady současně ve 3 hodiny, individuální PS4 je rychlejší a může být plně nabitá za 2 hodiny. PS4 dokovací stanice nabíječka může být napájen přes USB port z PS4 Konzole, PC, Power bank, Přenosný, prakticky cokoliv s USB výstupem.

SPECIÁLNĚ PRO PS4 DUALSHOCK 4 CONTROLLER – Tato vysoká Rychlost PS4 Controller Nabíjecí Dock Stand je navržen tak, aby nabíjet dva Bezdrátové PS4 / PS4 Slim a PS4 Pro Playstation ovladače. Poplatky prostřednictvím portu EXT blízkosti zdířky pro sluchátka na spodní straně PS4 dualshock controller. Ideální, pokud vaše řadiče USB port je poškozen a nemůže být obviněn z ps4 controller nabíjecí kabel.

LED INDIKÁTOR NABÍJENÍ – jsou Tam dva PS4 Controller LED Poplatku Ukazatele říkám, jestli PS4 nabíjecí dok je napájen, playstation řadič je plně nabitá, nebo nabíjení stále. Zelená pro indikaci připojení USB nebo nabíjení dokončeno a Červená pro indikaci nabíjení probíhá. Inteligentní ochrana znamená, že nabíječka se automaticky vypne, když nabíjení je kompletní.

KOMPAKTNÍ A PŘENOSNÝ – PS4 dokovací stanice má aerodynamický design, který nejen vypadá hladké a chladné, odpovídající své PS4 konzoli a PS4 příslušenství, šetří prostor. Ale také malé a přenosné, 4 Protiskluzové gumové podložky udržujte nabíječku v místě, které chrání vaše PS4 nabíjecí dok proti posunu a pádu.

PS4 CONTROLLER STAND – Více než jednoduchý PS4 nabíjecí stanice, příslušenství, ale také užitečný správce držitele. Skvělý způsob, jak ukládat své PS4 controller, když ne v použití.

ADZ Kompaktní Rychlé PS4 Controller Dual Dokovací Stanice je navržen tak, aby nabíjet dva Bezdrátové PS4 Dualshock řadiče současně. Je kompatibilní s Sony PS4 / PS4 Slim a Pro PS4 dualshock 4 wireless gamepady. Poplatky prostřednictvím portu EXT blízkosti zdířky pro sluchátka na spodní straně ovladače. PS4 nabíječka dokovací stanice může být napájen přes USB port ve vaší Playstation Konzole, PC, Power bank, Přenosný, prakticky cokoliv s USB výstupem.

Specifikace:

Specifikace:

Stav: 100% Zbrusu Nový

Typ Položky: Bezdrátový Ovladač, Nabíječka

Materiál: ABS

Barva: Jako Obrázky Zobrazeno

Pracovní Napětí: DC 4.8-5.5 V

Nabíjecí Proud:

Obutí: pro PS4/PRO/SLIM

Obsah Balení:

1 x PS4 Controller Nabíjecí Dok

1 x USB Nabíjecí Kabel

(Nezahrnuje PS4 Bezdrátových ovladačů)


  • SONY Model: PLAYSTATION4
  • Původ: KN(Původu)
  • Značka: centechia
  • Dropshipping, Velkoobchod: Podpora
  • Kompatibilní Značka/Model: Sony

Štítky: PS4, kolem slunce, hra ps4, ps4 stojí, nabíječka ovládání ps4, ps4 podpora vertikální, ps4 slim podporu, auto držák telefonu, top ps4 pro příslušenství, fenrir.

Můžete také rád