TCM Formule k léčení Mužské Neplodnosti, Zvýšení Spermie Oplodnění Úspěšnost, Prodloužit Životnost Spermií v Pochvě

266.67 Kč 370.52 Kč

TCM Formule k léčení Mužské Neplodnosti, Zvýšení Spermie Oplodnění Úspěšnost, Prodloužit Životnost Spermií v Pochvě v Důsledku mnoha důvodů, mužské neplodnosti byla bolest hlavy pro mnoho rodin na světě, má nový život v rodině je velkým požehnáním, ale když spermie nejsou zdravé, toto přání může být nedosažitelné přání. Ale nebojte se, příroda má lék. Tyto Vzorce jsou vyrobeny ze 100% přírodních léčivých bylin sklizené z organických rostlin a zpracovány s moderní high-tech extrakce a čištění techniky, před tím, než jsou konečně Formulad a prodal. Ingredience z bylin může být brzy vstřebává a doručena do cílové oblasti, kde spermie jsou generovány a uloženy poskytnout spermií-proces tvorby s dostatkem živin a zabít bakterie, které ovlivňují zdraví spermií. Na rozdíl od jiných umělých hormonů na léky, které naruší mužské hormonální rovnováhu, tyto Vzorce, používá pouze přírodní léčebné byliny extrahuje a čistí, nemají žádné vedlejší účinky z našich klinických experimentů a 2 miliony prodejní rekordy. Tyto Vzorce jsou vyrobeny z přírodních léčivých bylin, které předpis byl uváděn z nejznámějších lékařský předpis knihy "Ben Cao Gang Mu", lékařské práce písemné půl tisíciletí před regulovat využití přírodních léčivých bylin, než toto tajemství předpis byl propuštěn k veřejnosti před jejím zařazením do lékařské knihy, to bylo tajemství k císaři a byl použit v paláci. Nyní vám představujeme vzorce ve více efektivní a moderní formou. Mít víru v magickou sílu přírody, je to nejcennější poklad světa spatří všechny druhy řešení pro zlepšení lidského druhu a jiné druhy. Každá objednávka nabídka na nás, budeme automaticky darovat $0,2-UNESCO pro zelená země ochrany. Efektivní pro: Zvýšit kvalitu spermií, Zvýšení množství spermií; Léčba spermií onemocnění; Léčba mužské neplodnosti; atd. Použití: Take 2 pc a pokaždé, když 3 krát denně po jídle.

Ingredience Vzorce: Fallopia Adans Hlízy Cibule Semen Angelica sinensis Rehmannia glutinosa Cuscuta chinensis Rubus idaeus Epimedium brevicornu Achyranthes bidentata

Varování: 1. Při užívání tohoto vzorce, nejezte žádné kořeněné jídlo, nebo přes mastné jídlo. 2. Minimální množství pro Vzorec, aby se efekt je 100, do 15 dne, žádné trvat méně než toto množství nebude mít zřejmý vliv.

Skladování: Skladujte v chladném, suchém místě a chraňte před přímým silné světlo.

Trvanlivost: Dva roky od data výroby, za podmínek skladování, jak je doporučeno výše.


 • Certifikace: CFDA
 • Tvar: Čepice
 • Zpracování: Ultra Nízká Teplota Extrakce a Čištění
 • Ingredience: Všechny Přírodní Léčivé Byliny Těžby
 • Nabíjení Jednotky: Tašky
 • Efekt: Léčba Mužské Neplodnosti
 • Dávkování: 2 ks/každý čas, 3 krát denně po jídle
 • Název Oddělení: Dospělé
 • Původ: KN(Původu)
 • Trvanlivost: 2 Roky
 • Balení: Taška Balíček
 • Hmotnost: 0.05
 • Pohlaví: Unisex
 • Množství: 50 ks/lot
 • barva: Náhodný
 • Značka: hurbolism

Štítky: spermie muže, nejlepší řas sérum, elitetranslate, detox foot spa, eeg, seed destiny, masturbátor pro muže olo, nohy masku odstranit, krém tcm, produkt spermií.

Paulhorton2
2020-09-20
5/5
Like
Bahane35
2020-08-25
5/5
merci beaucoup au vendeur honnête et sérieux, bonne communication, livraison rapide.
Gppuncher
2020-09-02
5/5
Hello Hurbolism Plants Extract Store. My ejaculation increase pills have safely arrived, Thank you. I need to PERMANENTLY increase my ejaculate fluid volume much, much more, AND I NEED TO permanently increase my ejaculate/seamen/sperm/seminal fluid, so it always leaks out, even when my penis is flaccid, so I can ejaculate fluid AND HAVE IT LEAK OUT, all the time, and leaking every heart beat, for the rest of my life. I ALSO, need to PERMANENTLY INCREASE MY PRECUM much much more, so it always leaks out..... As I have a problem with these aspects in my life, and it makes me very sad. I trust your pills will work for me. Happy Days to You and your Company Business. Eddie. X. WhatsApp +447468119830
Ksyushaoksana2011
2020-11-02
4/5
Waiting to try received quickly

Můžete také rád