Zastřihovač linie Kladivo 216-813 1,6 mm 15m zkroucené náměstí v blistru nástroj, díly Pro zahradu a zahrádku

33.44 Kč

Vlasec sekací kladivo, 216-813, 15 M, kroucené Čtvercové

Rybářské vlasce sekací kladivo mají zvýšenou pevnost a jsou určeny pro profesionální použití. Používají se pro neustálé a intenzivní kočka práce s dobrou stabilní výsledek po celou dobu používání. Ideální pro použití v elektrických vyžínačů.

Vlasec je vyroben z vysoce pevného nylonu a je používán pro konstantní broušení trávy a malých keřů. Odolná, pružná a oděru odolný materiál umožňuje být použit pro řezání jednoduchých růstu a hustou trávou zarostlé. Speciální tepelné zpracování materiálu, ze kterého vlasec je vyroben, umožňuje řešit najednou dva z nejčastějších problémů, které vyplývají z intenzivního využívání vlasec: mezera vlasec v místě jeho výstupu z hádanky strunovou hlavu a tání vlasec uvnitř strunovou hlavu sám.

Díky úspěšně vyvinul aerodynamický vyvážený tvar kladiva vlasec, hluku, účinek "řezání vzduchu", je výrazně snížena, v důsledku které je významné snížení hluku v Závislosti na velikosti vlasec a na rychlosti zastřihovač, redukce šumu může dosáhnout 15%. Také, kladivo vlasec snižuje negativní vibrace strunová hlava, která prodlužuje životnost sekačky sama a zvyšuje efektivitu jeho provozu, vzhledem k lepší akceleraci na optimální.

Specifikace Typ vlasec pro vyžínače Vnější průměr 1.6 Délka (m) 15 Cross kabel Kroucené náměstí


  • Cross kabel: Twisted náměstí
  • Značka: kladivo
  • Vnější Průměr: 1.6
  • Délka (m): 15

Štítky: multifunkční kladivo, metr krychlový, kladivo mini, kladivo rino, velikost role, šnekový motor, motor hitachi, fid kladivo, dráp kladivo, srp a kladivo.

Můžete také rád