Kulatý kruh, pozadí, pozadí, Vánoční světla, třpytky baby sprcha narozeninové party dekor candy tabulka banner tkaniny RR-214

140.19 Kč 186.92 Kč

Podpora přizpůsobení, prosím, zanechte vzkaz na mě ,děkuji!!!

Tenký Vinyl(Umění Tkaniny)

Tenký (i trvanlivé),měkké,lehké,Snadno Složit A Nosit,Nízká teplota žehlení,levnější a světla než Polyesterové tkaniny, ale je stále odolné,Takže je vhodný pro Jeden-čas nás (narozeniny),rodinné fotografy, když zjistíte, stopy na pozadí, můžete zkusit použít mírně vlhký vlhký hadřík zkusit otřít. Hmotnost - 120 g / m2.

Textura: Anti-Glare

Vysoce elastické polyesterové tkaniny 1 banner poly panel - POLYESTEROVÉ tkaniny. Poli banner: Poli banner je syntetická látka,to má určitou pružnost, lze složit pro snadnou manipulaci a dopravu. Pokud je složit mark můžete rozšířit ji na slunci, nebo použijte fén na horký vzduch na zadní panel.Tkanina je vychován v kulatý tvar, s elastickým dokončit, aby se usnadnila instalace na panely z různých materiálů (MDF, KOV OBLOUKU, atd.)To není zmačkat snadno a mohou být snadno připojeny k panelu. Je to, jako bys zahrnující obří sousplat! Instalace na elastický panel může být provedeno tím, že jen jeden člověk a to je natáhl.

Hmotnost - 200 g / m2.

Textura: Anti-Glare

PRAKTIČNOST:

-Můžete umýt, železo a nebude slábnout.

-Může být použit mnohokrát.

-Neodráží světlo z blesku.

- Snadné přenášení a snadné skladování.

Výroba Termín: 5-6 pracovních dnů (Po potvrzení platby)

Povrchová úprava: Šicí s / elastické, takže nemusíte střižových

Více než 160 cm, a musí být spojeny pomocí dvou kusů.K dispozici bude šicí linka,Pečovatelé koupit opatrně!

PRO UPEVNĚNÍ PANELU DOPORUČUJEME KOLO PODPORU

FAQ

Q1: Jak udělat vlastní pozadí?

A: můžete odeslat váš požadavek na náš zákaznický servis nebo zanechat zprávy pod objednávku, náš designer bude projekt pro vás,pak poslat vzorek, aby vám pomohou potvrdit.

Pokud chcete vytisknout svůj vlastní obrázek, prosím, kontaktujte náš zákaznický servis a pošlete je pixel obrazu je nejlepší více než 3000px * 3000px, nebo rozlišení alespoň 300dpi ,jinak se tisk nebude rozmazaný. Budeme tisknout pozadí s vaší image . Q2: Jak dlouho to bude stát, že mohu obdržet zboží?

A: potřebujeme 2-4 pracovní dny vyrábět poté, co si objednáte.Obvykle to trvá 12-20 pracovních dnů na Spojené Státy; 15-30 pracovních dnů do Evropy, Asie, Oceánie; 25-60 pracovních dnů do Afriky, Jižní Ameriky. Pokud máte konkrétní datum potřebujete, můžete nás kontaktovat, můžeme nabídnout rychlejší dopravu. Vezměte prosím na vědomí, že byste měli platit dodatečné náklady pro podnikání express. Q3: chci, aby mé objednávky dodávky za tepla, je to možné?

A: jistě,můžeme lodní dopravy válcované, prosím, řekněte nám, jak mnoho a velikost o kulis,

A prosím, na vědomí, tímto způsobem, měli byste platit extra náklady za přepravní poplatek. Q4: pořád jsem obdržel balíček za dlouhou dobu,Co se stalo s mou objednávkou?

A: V tomto stuation,prosím, neváhejte a kontaktujte nás. omlouvám se, že vám nedal uspokojující zážitek z nakupování.

Prosím, klesl zdarma, kontaktujte mě ,budeme se snažit v našich silách, aby vám pomohl.

Děkuji!!!!


  • Balíček: Ano
  • Materiál: Vinyl
  • Původ: KN(Původu)
  • Styl: Děti
  • Číslo Modelu: 2062
  • Značka: BEIPOTO
  • Typ: Sprej Maloval

Štítky: klip, červené vlasy set, klip přepážka malá, cisco 2960 hmotnost, cisco 2951 paměť, krátký klip lidí, cisco 7911g telefon, jasné ar magazínu, cisco 48v adaptér, cisco 7911 ruční.

Můžete také rád