Thu, Aug 29 | Vinárna Bokovka

Young Guns v Bokovce!

Na konci srpna ožije dvůr vinného baru Bokovka hudbou, jídlem a hlavně vínem od malých a mladých vinařů z Moravy! Na akci představí svou vinařskou prvotinu Matouš Forman, z Moravy přijedou dále Roman Fabig, Jakub Smrčka a Radim Masařík!
Zakázat přihlašování

Čas a místo

Aug 29, 2019, 5:00 PM – 11:00 PM
Vinárna Bokovka, Dlouhá 729/37, 110 00 Praha-Staré Město, Česko

O události

Na konci srpna ožije dvůr vinného baru Bokovka hudbou, jídlem a hlavně vínem od malých a mladých vinařů z Moravy! Na akci představí svou vinařskou prvotinu bývalý sommelier několika předních pražských restaurací Matouš Forman, po jeho boku bude svá vína poprvé v Praze představovat Jakub Smrčka ze stejnojmenného vinařství, které vede se svým otcem v Novém Šaldorfě, dále se můžete těšit na Radima Masaříka z nádherné vinařské lokality Blatnice pod svatým Antonínkem a v neposlední řadě přijede představit své, dnes už legendární, Sauvignony Roman Fabig z Hustopečí!

Na vinném lístku večera naleznete pouze vína tvořená s ohledem na přírodu, citlivou rukou vinaře a bez chemických zásahů do vinic či výroby. O vhodné doplnění vína skvělými pokrmy se postará šéfkuchař nádherného penzionu Zikmundov Pavel Daňek, který kromě nejlepších pražských restaurací sbíral zkušenosti i například v Mexiku.

Na všechna ochutnávaná vína se navíc při objednávce v den konání akce vztahuje 15% sleva s možností doručení po Praze. Přijďte si užít posledních prázdninových dní ve společnosti skvělého vína!

Vstupenky
Cena
Kusů
Celkem
  • Neomezená degustace
    CZK 300
    CZK 300
    0
    CZK 0
CelkemCZK 0

Sdílet událost

© 2021 by Wine Man s.r.o.