SOMMELIERSKÝ SERVIS

DEGUSTACE A LEKCE O VÍNĚ

Každý měsíc probíhají dvě degustace pro privátní klienty, první je zaměřená na americká vína, druhá je můj výběr toho nejlepšího za uplynulou dobu. Všichni jste srdečně zváni! Níže na této stránce najdete v kalendáři data všech akcí, které chystám nebo spolupořádám.

OBJEDNÁVKY & ROZVOZ VÍNA

Ať už na degustacích, po telefonu nebo tady v eshopu, si u mne můžete objednat vína a já osobně je Vám i doručím a budu je s Vámi rád konzultovat. Minimální počet od jednoho druhu je 6ks, tedy jeden karton. Po předchozí domluvě je možné samozřejmě kartony různě namíchat, je to však potřeba konzultovat dopředu, neváhejte mi volat. Platit je možné bankovním převodem, hotově a momentálně pracuji na možnosti platit kartou. 

TVORBA VINNÉHO SKLEPA NEBO ARCHIVU

V případě, že chcete povýšit svojí vinnou zásobu, rád s Vámi budu konzultovat vína, která by byla vhodná pro uskladnění, doporučím jaké nakoupit ročníky a jaká další vína podle typu Vaší chuti by neměla chybět v zásobě.

KALENDÁŘ AKCÍ

  • Young Guns v Bokovce!
    Vinárna Bokovka
    Aug 29, 2019, 5:00 PM – 11:00 PM
    Vinárna Bokovka, Dlouhá 729/37, 110 00 Praha-Staré Město, Česko
    Na konci srpna ožije dvůr vinného baru Bokovka hudbou, jídlem a hlavně vínem od malých a mladých vinařů z Moravy! Na akci představí svou vinařskou prvotinu Matouš Forman, z Moravy přijedou dále Roman Fabig, Jakub Smrčka a Radim Masařík!

© 2021 by Wine Man s.r.o.